Sofy skórzane w outlecie

Meblowy outlet od początku swojego zarania oferuje meble z końcówek kolekcji serii. Głównie są to sofy skórzane i są to meble produkowane w Polsce głównie na eksport o wysokich walorach jakościowych. Nasze wyselekcjonowane meble często występują tylko w kilku egzemplarzach. Dla naszych klientów jest to szczególnie dobra oferta gdyż są to unikatowe modele mebli.

Wyspecjalizowaliśmy się w meblach tapicerowanych z naturalnej skóry takich jak : sofy, narożniki, sofy rozkładane, fotele i pufy.

Sofy skórzane rozkładane zajmują główną ofertę naszej działalności. W tej kategorii możemy zaoferować szeroki asortyment sof wykorzystujących różne mechanizmy rozkładania, tak aby mebel dopasować do Państwa potrzeb. Często nasze modele sof rozkładanych zwanych również sofami z funkcją spania wyposażone są w pojemniki na pościel, tak jak ma to np. sofa Korfu. Sofa rozkładana Korfu występuje w kilku kolorach skór i próbki kolorystyczne tych skór wysyłamy gratis na życzenie klienta. Dodatkowo do sofy Korfu możemy dobrać odpowiedni puf, który znacznie poprawia komfort użytkowania oraz estetykę mebla. Sofy skórzane są w stałej ofercie i ciągle pojawiają się w nowej unikatowej kolorystyce. Dlatego też warto być na bieżąco z naszą stroną społecznościowa na facebooku gdzie prezentujemy nasze najnowsze model sof rozkładanych.

Dlaczego warto u nas kupować?

  • Mamy unikatową kolekcję mebli
  • Najlepsze ceny na meble skórzane 100% naturalna skóra
  • Sprzedajemy tylko meble nowe
  • Na wszystkie meble jest udzielana jest 2 letnia gwarancja producenta

Nasza firma ma organiczny rozwój, staramy się ograniczać koszty prowadzenia działalności, a jednocześnie świadczyć wysoki poziom naszych usług. Uwagi naszych klientów są dla nas ważne i dlatego też wsłuchujemy się w opinie naszych klientów. Mamy wprowadzony system rzetelnych opinii. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi firmami logistycznymi. Jesteśmy lubiani i w naszych sieciach społecznościowych mamy już ponad 6,8 tys. Fanów.

Gwarancja dobrej ceny czyli dlaczego nasze ceny są tak dobre ?

sofy skórzane rozkładane oraz fotele
meble tapicerowane w meblowymoutlecie
  • Sprzedajemy tylko za pośrednictwem internetu
  • Dostarczamy meble prosto od producenta
  • Oszczędzamy na transporcie kupując w kompletach

Zapraszamy na zakupy – zespół meblowyoutlet.com

Oznaczone , ,