Sofy skórzane dla Ciebie

Sofy skórzane, a właściwie sofy w obiciu skórzanym to meble ponadczasowe. Podobnie jak drewno skóra jest materiałem naturalnym bliskim człowiekowi od pradawnych czasów. Sofy skórzane mają wiele zalet i są powszechnie uznawane jako synonim luksusu.Skóra naturalna jako materiał obiciowy  używany do mebli tapicerowanych  nie jest łatwa w obróbce. Tylko fachowcy z dużym doświadczeniem mogą sobie pozwolić na szeroką produkcję mebli skórzanych. Dodatkowo trzeba zaznaczyć, że wzornictwo mebli skórzanych jest też podporządkowane wymogom jakie stawia skóra jako materiał obiciowy.

sofy skórzane
Detal – sofy skórzane

I tak sofy skórzane maja często wyodrębnione podziały, tak aby łączenia skór były w jak najmniejszym stopniu widoczne. Często design sof skórzanych zawiera takie elementy jak przepikowania, np. sofy typu Chesterfield, wyraźne podziały na poduszki i przeszycia, podłokietniki mają przeszycia lub wyoblenia tak uformowane aby pozwoliło na dobre ułożenie naturalnej skóry według założonego wzoru.

sofy skórzane
Detal – sofy skórzane

Nie każdy model sofy może występować w poszyciu skórzanym i to np. ze względu na koszta gdyż skóra naturalna jest 3-4 krotnie droższa od materiału obiciowego ale też ze względu na kształty które zwyczajnie nie pozwalają na użycie naturalnej skóry jako poszycia sofy czy też fotela.

Sofy skórzane, fotele skórzane, pufy skórzane często występują w kolekcjach tzw. zestawach. Zazwyczaj klienci pytają o takie komplety mebli. W naszym sklepie internetowym oferujemy spore rabaty na zakupy kompletów meblowych.

Sofy skórzane tak jak też i inne meble tapicerowane można podzielić na sofy rozkładane i nierozkładane tzn . takie z funkcją spania

sofy skórzane
Sofa skórzana nierozkładana Shony – dostępna w meblowyoutlet.com
sofy skórzane
Sofa skórzana rozkładana – Amia dostępna w meblowyoutlet.com

Nasz sklep internetowy oferuje dużą liczbę wzorów mebli skórzanych, a  w tym szczególnie sof skórzanych. Wychodząc na przeciw zapytaniom naszych klientów oferujemy wysyłkę próbek skór naturalnych. Jest to usługa bezpłatna, u nas próbki skór otrzymujecie Państwo gratis !!! Prosimy o kontakt pod adresem email: sklep@meblowyoutlet.com lub pod nr tel. 668 349 717

Zakupy z nami to przyjemność 🙂

 

 

 

Oznaczone , , ,