Meble Provancy to nowy styl w Twojej kuchni

A może remont kuchni . Jak tanio i szybko odnowić wnętrze?

Twoja kuchnia zionie poprzednią dekadą, nie masz ochoty spędzać w niej czasu, gotować, a jej sprzątanie przypomina walkę z wiatrakami? Oto sprawdzony sposób na całkowitą odmianę wnętrza, którą przeprowadzisz w zaledwie kilka dni i małym kosztem.

Wnętrze, w którym czujesz się źle, z czasem będzie tylko pogłębiać

b-komplet-provancy-bleki_1098twoją irytację. Nie odkładaj tej decyzji kolejny raz – zacznij działać teraz, a za kilka dni twoja kuchnia będzie jak nowa!

Przygotuj bazę

Jedną z najbardziej kosztowych inwestycji w kuchni są kafelki. Ich skucie i położenie nowych to wydatek kilku tysięcy złotych, a do tego hałas i bałagan. Aby tego uniknąć, pomaluj je specjalną farbą do płytek ceramicznych (za podkład i farbę zapłacisz tylko 13 zł/m2/1 warstwa!). Ściany wystarczy odtłuścić i odświeżyć farbą zmywalną. Gotowe!

Aranżacja wnętrza

Załóżmy, że twoim marzeniem jest kuchnia w stylu prowansalskim. Kafelki i ściany możesz pomalować na kolor biały, niebieski, ewentualnie lawendowy. Dobrym pomysłem jest neutralna baza i kolorowe dodatki.

b-komplet-provancy-bleki_1101

Gdy meble zupełnie nie nadają się do użytku, pomyśl o zakupie nowych. Jeśli lubisz DIY, samodzielnie oszlifuj i odmaluj stare meble albo poszperaj w internecie w poszukiwaniu staroci do odnowienia – to kreatywna zabawa, dzięki której zyskasz niepowtarzalną aranżację. Możesz także zdecydować się na tańsze półśrodki i kupić wyłącznie nowe fronty do szafek. Nie zawsze się to sprawdza, ale przemyśl i taką opcję. Zrobione? Pora na najprzyjemniejsze!

Zadbaj o serce domu

Kuchnia jest centralnym punktem domu, gdzie lubimy posiedzieć przy stole, pogadać, zjeść coś dobrego. Dopełnieniem kuchni w stylu prowansalskim będzie więc Komplet Jadalniany Provancy.

Jego największą zaletą – oprócz tego, że są to kuchenne meble drewniane – jest niewiarygodnie niska cena. Komplet składający się ze stołu, ławy z oparciem, ławki i krzesła kosztuje jedynie 1399 zł, a taki z dwoma taboretami zamiast krzesła i ławki – zaledwie 999 zł! Meble można także kupować na sztuki, co pozwoli ci kupić np. tylko drewniany stół kuchenny Provancy – dostępny w różnych rozmiarach i kolorach dostaniesz już za 599 zł.

b-komplet-provancy-bleki_1103

Sosnowe meble jadalniane Provancy są lekkie i pomysłowo wykonane. Oparcie krzesła i ławy typu krzyżowego idealnie podkreśli prowansalski wystrój wnętrza twojej kuchni. Oparcia i nogi mogą mieć kolor biały lub bladoniebieski – oba są wprost wymarzone do rustykalnej jadalni. Blat stołu i siedziska, w kolorze drewna, są delikatnie zaokrąglone, co nadaje całości subtelną elegancję.

Uwagę przykuwa coś jeszcze: stół, przy którym ze spokojem usiądzie nawet do 6 osób, jest wyposażony w praktyczną szufladę (doskonała na sztućce), z kolei ława narożna pod jednym z siedzisk posiada otwieraną komorę, gdzie możesz przechowywać różne drobiazgi.

b-komplet-provancy-bleki_1105

Termin dostawy kompletu mebli Provancy z MeblowyOutlet.com wynosi tylko 3 dni. Czas oczekiwania umil sobie ostatnimi szlifami: zaopatrz się w ładny wazon z kwiatami i przytulne dodatki w stylu prowansalskim. Parę dni pracy i twoja kuchnia odzyska blask, stając się ulubionym miejscem w domu!

Oznaczone , , ,