Sofy funkcja spania sklep on line

Sofy funkcja spania oraz pojemnik na pościel to najczęstsze zapytania na naszej stronie. Popularność tego typu mebli jest uzasadniona chęcią posiadania większej powierzchni w mieszkaniu oraz braku możliwości odseparowania sypialni jako osobnego pomieszczenia. W pokojach gościnnych również jest to często używany mebel. Nasze sofy funkcja spania  mają różne sposoby rozkładania oraz posiadają pojemniki na pościel. Poniżej prezentujemy kilka modeli sof z funkcją spania, które są w stałej naszej ofercie. Poniższa grupa mebli została wyselekcjonowana według rodzaju systemu użytego do budowy danej sofy . I tak zaczynamy od sof wyposażonych w system DL.

Sofy funkcja spania – System DL

Jest to system o trwałej prostej  konstrukcji zapewniającej długie bezawaryjne użytkowanie. Obszerny pojemnik  na pościel jest tutaj dużym atutem-153x55x18 cm

sofy funkcja spania
Sofa KORFU rozkładana z pojemnikiem na pościel
sofy funkcja spania
Rozłożona sofa z widocznym pojemnikiem na pościel
sofy funkcja spania
Rozłożona sofa do spania

Sofy funkcja spania – mechanizm typu Delfin

Tutaj taki system rozkładania prezentujemy na przykładzie narożnika Grace. To komfortowe łóżko o dużej powierzchni spania – szerokość 203cm,  głębokość 142cm. Narożnik z funkcją spania z mechanizmem delfin to częste rozwiązania. Co ciekawe posiadają obszerny pojemnik na pościel i charakteryzują się dużą bezawaryjnością. Poniżej przykład narożnika z wykorzystaniem mechanizmu typu Delfin:

sofy funkcja spania
Narożnik Grace
sofy funkcja spania
Narożnik Grace i widoczny pojemnik na pościel

b-grace-b-skorzany-naroz_551

 

Sofy funkcja spania – system Belgijski

Sofy wyposażone w system belgijski charakteryzują się często małymi rozmiarami gdyż jest możliwość rozkładania do przodu i schowania całego mechanizmu w szerokości mebla. Takie rodzaje spania często nazywamy okazjonalnym gdyż szerokość spania jest uzależniona od szerokości mebla. Poniżej przedstawiamy sofę rozkładaną z użyciem systemu Belgijskiego.

sofy funkcja spania
Sofa rozkładana skórzana Klasyk
sofy funkcja spania
Sofa Klasyk rozłożona do spania

Wszystkie przedstawione meble są dostępne w naszym sklepie internetowym meblowyoutlet.com. W celu otrzymania więcej informacji na temat mechanizmów użytych w naszych meblach oraz ich budowy prosimy o kontakt emailowy : sklep@meblowyoutlet.com lub o kontakt telefoniczny
: 668 349 717

 

 

Oznaczone , , , ,